У Запорізькій області черговий зек - «герой СВО» застрелив свого товариша по службі, ще двох поранив і втік з автоматом 

У Запорізькій області військовослужбовець окупаційного корпусу ЗС РФ застрелив свого товариша по службі, ще двох поранив і втік з автоматом. Про це свідчить орієнтування на розшук загарбника, який утік із розташування частини.

«23.05.2024 р. близько 03:05 унаслідок побутової сварки між товаришами по службі застрелив свого товариша по службі та підірвавши гранату поранив командира підрозділу та радіотелефоніста, після чого залишив розташування підрозділу з автоматом АК-74 поблизу н. п. Пологи», - ідеться в ньому. 

Уточнюється, що раніше «герой СВО» мав судимості за розбій і незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті