У Запоріжжі з'являться сучасні комбіновані модульні укриття

У Запоріжжі представники бізнесу встановлять за власні кошти комбіновані укриття з приміщеннями для підприємницької діяльності. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у своєму телеграм-каналі 18 вересня.

"Під час нашого спілкування особисто запропонував їм сумісний проєкт щодо встановлення і обслуговування модульних обʼєктів, які складатимуться з 2-х частин – приміщення для сховища і місця для підприємницької діяльності", - написав Куртєв.

За його словами, все це буде здійснено за кошти бізнесу, а головна вимога – щоб укриття були сертифіковані.

Як повідомлялось раніше, у Києві чиновницю відсторонили від посади за закупівлю овочерізок в укриття.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті