У Запоріжжі внаслідок ракетного удару РФ загинули двоє людей

РФ здійснила ракетний удар по Запоріжжю в суботу 29 липня, внаслідок чого загинули двоє людей. Про це у Телеграм повідомив секретар Запорізьскої міськради Анатолій Куртєв.

"Ворожа ракета влучила по відкритій місцевості. На жаль, загинули чоловік і жінка. Ще одна жінка отримала поранення", - написав він.

Вибуховою хвилею вибито вікна в багатоповерхівках, пошкоджено будівлю освітнього закладу та супермаркету, поінформував Куртєв.

"На місцях розгортається намет міської ради, починають працювати психологи, благодійники та служби", - повідомив він.

Як повідомлялося, мер Дніпра Борис Філатов увечері 28 липня, коментуючи удари російських окупантів по Дніпру, не став обирати висловлювання і російською мовою назвав росіян "высокоточными п@дарасами".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті