Мер Дніпра про удари рашистів по місту: "Высокоточные п@дарасы"

Мер Дніпра Борис Філатов увечері 28 липня, коментуючи удари російських окупантів по Дніпру, не став обирати висловлювання і російською мовою назвав росіян "высокоточными п@дарасами".

"...Це, дійсно, диво. Високоточні п@дараси в ТРЕТІЙ раз вистрілили "Іскандерами" в порожню будівлю СБУ, а заодно в житловий будинок поруч. У якому, на щастя, не було мешканців, бо це була "друга черга" під продаж. Розвалили все навколо повністю... Загиблих немає, спаси Господи", - констатував мер.

"Займаємося розбиранням завалів, прибиранням території, підрахунком збитків. Будемо працювати всю ніч...", - запевнив Філатов.

"І останнє. Ми, керівники, зобов'язані бути на місці прильоту в перші хвилини. Що роблять там СОТНІ роззяв, коли ще звучить повітряна тривога, мені невідомо...", - підсумував мер Дніпра.

Як повідомлялося, підтверджено 5 травмованих унаслідок російського удару по багатоповерхівці в Дніпрі.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті