Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"У Запоріжжі внаслідок серії російських ударів травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції", - повідомляє ДСНС України 14 грудня.
Нагадується, що близько 11 години дня російські війська завдали ударів по обласному центру.
"В одному з районів міста сталось пошкодження фасаду магазину торговельної мережі, в другому - загоряння автомобілів на площі 30 кв.м. Крім цього, пошкоджені житлові будинки. Внаслідок повторного удару травмовано рятувальника, який приїхав на ліквідацію пожежі, та поранення отримав працівник Патрульної поліції. Піротехнічний розрахунок ДСНС проводить обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів. Усі екстрені служби працюють на місцях ударів", - йдеться у повідомленні.
Начальник Запорізької ОВА Іван Федоров пізніше додав: "Вже одинадцять постраждалих - збільшується кількість людей, що потребують медичної допомоги внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя. Серед поранених два рятувальники та один поліцейський. Також допомога лікарів знадобилася шестирічній дитині".
Після 17.00 Федоров уточнив: "Вже 14 людей звернулись за допомогою до лікарів внаслідок сьогоднішньої ворожої атаки на Запоріжжя. Медики надають постраждалим всю необхідну допомогу".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту