У Закарпатській ОВА пояснили, чи пов'язаний з мобілізацією дозвіл військовим перевіряти документи громадян

Рішення про запровадження окремих заходів правового режиму воєнного стану, зокрема перевірки документів військовими та нацгвардійцями, ухвалене радою оборони Закарпаття, не пов’язане з мобілізацією і не містить дозволу на перевірку транспортних засобів, житла або інших приміщень громадян. Про це розказав заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк на брифінгу 1 грудня, повідомляє "Карпатський Об'єктив".

"Існує хибна думка, начебто воно (рішення. - "ОстроВ") пов’язане з мобілізацією, але це зовсім не так", – сказав Шинкарюк.

Він підкреслив, що ухвалене рішення стосується винятково перевірки документів.

Зазначається, шо рішення прийнято відповідно до постанови, котра містить у собі не лише перевірку документів, але і транспортних засобів, житла, майна і всього іншого. Однак, за словами заступника голови ОВА, на території Закарпатської області рішенням Ради оборони запроваджено виключно перевірку документів - без перевірки транспортних засобів, житла тощо.

Шинкарюк також наголосив, що це рішення необхідне через підвищений рівень криміногенної обстановки, оскільки на територію Закарпаття прибувають різні групи людей, серед яких так звані "авторитети". Крім того, в Закарпатську область багато людей прибувають на територію області з метою незаконного перетину кордону.

"У нас відволікаються величезні сили Державної прикордонної служби, котра вимушена працювати по всій лінії державного кордону. А це декілька сотень кілометрів", – сказав чиновник.

За його словами, самих прикордонників для цього не вистачає.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті з п'ятниці перевірятимуть документи у всіх, хто проживає в регіоні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті