У Єврораді прокоментували страту українського військового російськими окупантами

Європейський Союз продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно. Про це заявив 12 квітня у Твіттер голова Європейської ради Шарль Мішель, коментуючи вбивство росіянами українського військовополоненого.

"Приголомшений жорстоким відео вбивства російським солдатом українського військовополоненого. Підзвітність і справедливість мають переважати над терором і безкарністю. ЄС зробить усе можливе для цього. ЄС продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - написав Мішель. 

Нагадаємо, в ООН заявили, що "шоковані" відео страти українського військового

Як повідомлялося, в МЗС України закликали Міжнародний кримінальний суд покарати РФ за страту військового ЗСУ, відо якої було оприлюднено 11 квітня, й вигнати росію з ООН.

 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті