В МЗС України закликали МКС покарати росію за жорстоку страту військового ЗСУ й вигнати з ООН

В МЗС України закликали Міжнародний кримінальний суд покарати РФ за страту військового ЗСУ, відо якої було оприлюднено 11 квітня, й вигнати росію з ООН. Про це повідомили на сайті МЗС, а також особисто очільник міністерства Дмитро Кулеба у Twitter 12 квітня.

"Вбивство українського полоненого, зафіксоване на відео, є серйозним порушенням Женевських конвенцій та є воєнним злочином відповідно до положень Кримінального кодексу України та Римського статуту Міжнародного кримінального суду, – йдеться в повідомленні МЗС. – За Римським статутом такі дії також можуть бути кваліфіковані як злочин проти людяності. Закликаємо Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду невідкладно звернути увагу на чергове звірство російських військових у контексті розслідування воєнних злочинів і злочинів проти людяності, вчинених громадянами РФ на території України".

В МЗС звернулись до міжнародної спільноти з проханням посилити допомогу Україні, аби захистити мирних мешканців від російського геноциду та звільнити окуповані території.

Крім того, голова МЗС України Дмитро Кулеба закликав вигнати росію з ООН.

"У мережі поширюється жахливе відео, як російські війська обезголовлюють українського військовополоненого, – написав він у Twitter. – Це абсурд, що Росія, яка гірша за ІДІЛ, головує в РБ ООН. Російських терористів потрібно вигнати з України та ООН і щоби вони понесли відповідальність за свої злочини".

Раніше повідомлялося, що рашисти оприлюднили чергове відео зі стратою українського військового, якому відрізають голову. Зеленський, Єрмак і Лубінець відреагували (21+).

Раніше також повідомлялось, що у путіна прокоментували відео страти українського військового, якому відрізали голову.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті