У Воронежі спалахнула потужна пожежа на складі пластикових виробів

У російському Воронежі спалахнула велика пожежа на складі пластикових виробів. Про це 22 травня повідомляють місцеві Telegram-канали та ЗМІ.

Пожежа спалахнула на вулиці Цимлянській, де розташований склад пластикових виробів. За даними російського Головного управління МНС, площа пожежі становила 250 квадратних метрів.

Над містом здіймався густий чорний дим. Локалізувати пожежу вдалося о 22:30 за місцевим часом. Офіційна влада поки що не повідомляє про постраждалих унаслідок загоряння.

Однак гасіння все ще триває. На місці працюють вісім одиниць техніки та близько трьох десятків пожежників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Бєлгородській області бійці легіону "Свобода Росії" ведуть бої з росіянами.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті