У Волгограді напередодні візиту путіна почали "глушити" інтернет та мобільний зв'язок – росЗМІ

У Волгограді напередодні приїзду диктатора путіна почали глушити інтернет та мобільний зв'язок. Про це 2 лютого повідомляють російські ЗМІ.

"У ніч з 1 на 2 лютого жителі Червоножовтневого, Ворошилівського та Центрального районів [Волгограда] відзначали масові перебої з інтернетом, у Центральному районі оператори повністю відключили інтернет", - повідомили у виданні SOTAvision.

Також місцеві жителі скаржаться на роботу мобільних операторів у місті. Зокрема, відзначаються проблеми зі стільниковим зв'язком. Ці труднощі городяни пов'язують із візитом у місто путіна.

"До приїзду Путіна до Волгограда у місті не лише обмежили рух по всьому центру для всіх видів транспорту, заборонили звичайним громадянам відвідувати Мамаєв курган, поставили пам'ятник Сталіну та розвісили таблички "Сталінград". Як мені розповідають передплатники, з півночі в центральних районах усі мобільні оператори вирубали інтернет. Сидіть удома, громадяни", - зазначає журналістка Фаріда Рустамова.

Також і Рустамова, і журналісти SOTAvision відзначають небачені для Волгограда заходи безпеки, особливо у центрі міста. Людей, котрі зазвичай приходили дивитися парад, не пускають навіть на сусідні вулиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кремлі з анонсом візиту путіна до Волгограда у місті на два дні оголосили вихідні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті