У ВМС ЗСУ заявили, що Кримський міст буде знищено у 2024-му році

У 2024 році незаконно побудованого росіянами Кримського мосту, ймовірно, вже не існуватиме. Такий прогноз висловив командувач Військово-морських сил Олексій Неїжпапа в інтерв’ю Дмитру Гордону.

На запитання, чи є Кримський міст "теоретично покійником", Неїжпапа відповів ствердно.

Гордон запитав командувача ВМС, чи знає той, як зробити, щоб Кримського мосту не стало, на що той знову відповів лаконічне "так".

"Я думаю, що недовго чекати залишилось. Принаймні, в цьому році точно", – сказав Неїжпапа.

Однак він не став прогнозувати, коли почнеться операція з деокупації Криму – після того, як буде знищено міст чи до. Наголосив, що це залежатиме від ситуації на фронті.

Нагадаємо, росіяни знайшли винного у "провалі оборони Кримського мосту": до в'язниці відправили полковника Росгвардії. 

Як повідомлялося, президент Зеленський заявив, що в 2024 році Крим і битва в Чорному морі стануть центром тяжіння війни. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті