Росіяни знайшли винного у "провалі оборони Кримського мосту": до в'язниці відправили полковника росгвардії

В росії екскерівнику відділу морського управління росгвардії Сергію Волкову призначили 6 років виправної колонії у кримінальній справі про закупівлю комплексів "Орел-БПЛА", які некоректно працювали, для захисту Кримського мосту. Таке рішення виніс Другий західний окружний суд 16 січня, пише російське опозиційне видання "The Moscow Times".

"За версією слідчих органів, у жовтні 2020 року Волков погодив постачання комплексів, які мали забезпечувати захист Кримського мосту від безпілотників, із "погіршеними характеристиками" і за завищеними цінами. Через місяць після введення комплексів в експлуатацію Росгвардія змушена була відмовитися від їх використання. Збиток державі слідство оцінило майже в 400 млн рублів", - ідеться в повідомленні.

Зазначають, що полковнику інкримінують ст. 286 КК РФ про перевищення посадових повноважень із заподіянням тяжких наслідків, яка передбачає покарання до 10 років позбавлення волі. 

"Волков провину не визнав", - сказано також у повідомленні. 

Раніше з посиланням на главу СБУ Малюка повідомлялося, що Україна змогла двічі вразити Кримський міст - у жовтні 2022 року та в липні 2023 року, а завдяки інженерам і військовим Україна і надалі влучатиме по конструкціях мосту.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті