У Вінниці отримали гуманітарну допомогу понад 360 ВПО з Луганської області протягом тижня – ОВА

Понад 360 ВПО з Луганщини отримали допомогу в Рубіжанському хабі у Вінниці упродовж минулого тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 13 квітня.

"Понад 360 переселенців з Луганщини отримали допомогу в штабі у Вінниці упродовж тижня", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що за минулий тиждень у гуманітарному штабі, що знаходиться у Вінниці, нашим ВПО видано 362 продуктових набори. Громадяни пільгових категорій із числа внутрішньо переміщених осіб отримали 129 гігієнічних наборів та упаковок підгузків.

Підкреслюється, що в штабі також приймає спеціаліст із зайнятості населення та працює сімейний лікар та медична сестра "Центру первинної медико-санітарної допомоги" м. Рубіжне. Медики протягом тижня консультували та допомагали пацієнтам з виміром тиску, глюкози та з інших питань.

Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м. Вінниця, вул. Праведників світу (стара назва – вул. Максимовича), 43-Б.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини зможуть отримати консультації керівництва ПФУ регіону через "гарячу лінію" 17, 18 та 20 квітня.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті