У Верховній Раді збираються узаконити "рашизм" щодо росії

Група народних депутатів пропонує Верховній Раді ухвалити заяву, в якій визначити наявний у Російській Федерації політичний режим як рашизм.

Відповідний проєкт постанови зареєстровано в парламенті під номером 9101, але його текст наразі на сайті ВР відсутній.

Ініціатори документа також вважають за необхідне засудити ідеологічні засади та суспільні практики політрежиму РФ, визнавши їх тоталітарними та людиноненависницькими.

Співавторами проєкту постанови виступили понад 40 парламентаріїв із різних фракцій і груп, зокрема Вікторія Подгорна, Олександр Мережко, Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Мар'яна Безугла (усі зі "Слуги народу"), Володимир В'ятрович, Ірина Геращенко, Олексій Гончаренко ("Європейська солідарність"), Іван Крулько, Михайло Цимбалюк ("Батьківщина"), Олександра Устінова ("Голос"), Ірина Констанкевич (група "За майбутнє"), Лариса Білозір (група "Довіра").

Нагадаємо, раніше президент України Зеленський розповів, що собою представляє сьогодні "автопортрет росії". 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті