У Верховній Раді заявили, що майже 130 тисяч ВПО вимушено повернулись у зони бойових дій чи на тимчасово окуповані території

Майже 130 тис. внутрішньо переміщених осіб змушені були повернутись додому - на тимчасово окуповані території України або в зони бойових дій через проблеми на нових місцях проживання. Про це заявив голова робочої групи з питань житла парламентської ТСК із захисту прав ВПО Максим Ткаченко на конференції "Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам", повідомляє Укрінформ.

Він зазначив, що українці вимушено повертаються додому на ТОТ чи в зони бойових дій, оскільки не змогли влаштуватись на новому місці.

"Саме через різні проблеми на нових місцях, труднощі з працевлаштуванням чи житлом вже майже 130 тис. ВПО змушені були повернутися додому, у зону бойових дій чи навіть на ТОТ", - сказав Ткаченко.

За його словами, ВПО є однією з найуразливіших категорій населення. Також він зауважив, що частина внутрішніх переселенців потребує фінансової підтримки від держави, адже з різних причин вони не можуть працевлаштуватись.

"Водночас ці люди - патріоти, це той скарб, на який ми будемо спиратись, відновлюючи Україну після перемоги. Тому дуже важливо для держави підтримувати ВПО, допомагати їм ставати на ноги на новому місці", - заявив депутат.

Як повідомлялося, українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті