У Ватикані працюють над "механізмом", щоб повернути з росії українських дітей

Посланець папи Франциска з питань миру в Україні кардинал Маттео Дзуппі заявив 4 липня, що він працює над "механізмом", який міг би забезпечити повернення дітей, яких, за словами Києва, насильно депортували до росії. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми подивимося, як ми можемо запустити механізм для дітей (і) допомогти, як ми вже говорили, на гуманітарному фронті, особливо дітям, які повинні мати можливість повернутися в Україну", - сказав Дзуппі, виступаючи в Римі.

Він повідомив, що особисто обговорював це питання з понтифіком.

Нагадаємо, що кардинал відвідав Москву минулого тижня, а раніше побував у столиці України.

Ватикан назвав його зусилля "спрямованими на виявлення гуманітарних ініціатив, які можуть відкрити дорогу до миру".

Виступаючи в неділю в ефірі італійської суспільної мовної компанії RAI, Дзуппі уточнив, що його місія до Москви з приводу війни росії проти України була зосереджена на гуманітарних питаннях і не включала обговорення плану мирного врегулювання.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті