У Ватикані працюють над "механізмом", щоб повернути з росії українських дітей

Посланець папи Франциска з питань миру в Україні кардинал Маттео Дзуппі заявив 4 липня, що він працює над "механізмом", який міг би забезпечити повернення дітей, яких, за словами Києва, насильно депортували до росії. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми подивимося, як ми можемо запустити механізм для дітей (і) допомогти, як ми вже говорили, на гуманітарному фронті, особливо дітям, які повинні мати можливість повернутися в Україну", - сказав Дзуппі, виступаючи в Римі.

Він повідомив, що особисто обговорював це питання з понтифіком.

Нагадаємо, що кардинал відвідав Москву минулого тижня, а раніше побував у столиці України.

Ватикан назвав його зусилля "спрямованими на виявлення гуманітарних ініціатив, які можуть відкрити дорогу до миру".

Виступаючи в неділю в ефірі італійської суспільної мовної компанії RAI, Дзуппі уточнив, що його місія до Москви з приводу війни росії проти України була зосереджена на гуманітарних питаннях і не включала обговорення плану мирного врегулювання.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті