У ВАКС вирішили заарештувати майно аеропорту "Одеса"

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) наклав арешт на майно Міжнародного аеропорту "Одеса" в рамках розслідування справи про незаконне заволодіння майновим комплексом цього підприємства. Про це у Телеграм повідомила Спеціалізована антикорупційнай прокуратура (САП).

"За клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, слідчий суддя ВАКС наклав арешт із позбавленням права на відчуження та розпорядження майном у кримінальному провадженні щодо незаконного заволодіння майновим комплексом стратегічного об'єкту - КП "Міжнародний аеропорт "Одеса" і 2,5 млрд грн доходу від його діяльності", - йдеться в повідомленні..

У прокуратурі уточнюють, що йдеться про будівлю старого терміналу та майно аеропорту в кількості 2488 одиниць, корпоративні права ТОВ "Одеса Аеропорт Девелопмент", а саме на 75% прав на ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", а також приміщення нового терміналу загальною площею 26,7 тис кв.м.

Як повідомлялося, ВАКС закрив справу "Роттердам+". У САП заявили, що оскаржуватимуть рішення.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті