У Тюменській області горить ціле село

У Тюменьскій області росії сталася масштабна пожежа у селі Успенка. Про це повідомляють російські телеграм-канали.

Місцева влада вже відключила електрику, газ та воду. Закриваються магазини, з житлових будинків евакуювали людей, із місцевих ферм вивозять тварин. Що стало причиною пожежі, наразі невідомо. 

Із дитячого психоневрологічного диспансеру вивезли 370 дітей. Рух на під'їзній дорозі обмежений. Пожежа рухається у бік сіл Ушаково та Перевалове. На місці працює 51 одиниця пожежної техніки та вертоліт Мі-8.

 
Як повідомлялося раніше, у Новгородській області РФ виникла пожежа у будівлі військового комісаріату

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті