У тимчасово окупованому Шахтарську нікому вивозити сміття

Через дефіцит комунальників у тимчасово окупованому Шахтарську Донецької області нікому вивозити сміття. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 21 вересня.

"Більшість працівників було призвано окупантами на війну, інша частина втекла від війни. Відтак вивозити сміття просто нікому", - зазначається у повідомлені.

Через це, за інформацією Центру, окупаційна влада вимушена просити зменшити плани з мобілізації та прислати робочу силу.

Як повідомлялось раніше, РФ звозить сміття з Ростова на окупований Донбас.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті