У центр Мюнхена привезли трибуну з розбитого росіянами харківського стадіону

За сприяння Generalkonsulat der Ukraine in München у центр Мюнхена привезли трибуну харківського стадіону «Сонячний», що був збудований Україною до «Євро-2012» і зруйнований російськими військами у травні 2022 року. Про це повідомляє МЗС України у Фейсбук 17 червня.

"Українська Асоціація Футболу / Ukrainian Association of Football провезла трибуну через всю Європу, щоб вона свідчила перед світом – футбол не поза війною. Адже понад 500 спортивних обʼєктів постраждали від бомбардувань та ракетних ударів Росії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, трибуна поєднана з інтерактивною інсталяцією: відвідувачі зможуть прочитати й почути історію «Сонячного», який був тренувальною базою збірної Нідерландів на «Євро-2012», а потім став головним тренувальним стадіоном для національної команди України. VR-окуляри перенесуть кожного на стадіон у реальному часі, щоб побачити, який вигляд він має після російського удару.

Як повідомлялося, у лікарні помер постраждалий від ракетного удару, який росіяни завдали по спорткомплексу "Локомотив" у Києві

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті