У Тернопільській області будують житло для переселенців зі сходу та півдня

У місті Чортків Тернопільської області триває реконструкція будівлі для розміщення там переселенців зі сходу та півдня України. Про це 7 липня у Facebook повідомили представники міськради Чорткова.

"У Чорткові за міжнародні кошти триває будівництво житла для вимушених переселенців... Триває масштабна реконструкція приміщення під квартири для людей зі сходу та півдня України, які, тікаючи від війни, знайшли притулок у нашій громаді", - повідомили чиновники.

Як об'єкт реконструкції обрали гуртожиток місцевої гімназії №3 імені Романа Ільяшенка. Громада виграла грант у два мільйони гривень на цей проєкт.

Для нових мешканців облаштують смарт-квартири, зокрема й пристосовані для людей з інвалідністю. За проєктом реконструкція передбачає низку змін у приміщенні гуртожитку.

Зокрема, буде проведено повну термомодернізацію триповерхової будівлі та підвалу. Буде повністю замінено покриття даху та проведено заміну всіх вікон і дверей.

У будівлі обладнають захисне укриття, а також забезпечать нову систему опалення, котельню, твердопаливні котли та індивідуальний тепловий пункт. У всіх квартирах буде зроблено ремонт, забезпечено меблювання, побутову техніку та сантехніку.

Нарешті, згідно з проєктом у гуртожитку створять простір для дітей, дитячий майданчик, місце для коворкінгу в приміщенні та на вулиці. Буде облагороджено територію. Також у будівлі з'являться приміщення для робочих місць із меблями та обладнанням для перукарні, майстерні з ремонту одягу, взуття.

Нове житло будується так, щоб переселенцям було зручно облаштуватись у Чорткові та розпочати там нове життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Львівщині планують побудувати три житлові квартали для переселенців.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті