У Тегерані на виставці експонується постер з зображенням викраденої росіянами з Херсонського музею картини

На організованій ООН виставці у Тегерані експонується постер з зображенням викраденої загарбниками з Херсонського художнього музею картини. Про це повідомляє музей у Фейсбук.

Виставка Humanity. Solidarity. One Planet («Людство. Солідарність. Одна планета») експонується з 8 по 17 грудня в культурно-історичному комплексі Ніаваран у Тегерані. Вона є однією з ініціатив до відзначення Дня ООН у 2023 році в Ірані.

«В експозиції представлені твори мистецтва та культурна спадщина з 35 держав — різних континентів, культур і традицій. З ініціативи посла України в Ісламський республіці Іран, Україну представляє твір, який є свідоцтвом злочину Росії проти культурної спадщини України», - поінформували у музеї.

Картина Івана Лободи «Вишивальниця» була викрадена під час тимчасової окупації Херсона (березень – листопад 2022 року) разом із близько 11 тисячами творів мистецтва, які перебували в колекції Херсонського художнього музею.

За задумом організаторів, виставка Humanity. Solidarity. One Planet — це заклик до всіх людей об’єднатися, щоб побудувати світ, де панує співчуття, де ніхто не залишиться осторонь і де благополуччя як людей, так і планети є пріоритетом.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті