У Тамбовській області РФ "...рано вранці стався хлопок": після атаки дронами горить нафтобаза

Дрони атакували нафтобазу в Тамбовській області РФ уранці 20 червня. Про це повідомили губернатор Тамбовської області Максим Єгоров у Телеграм і росЗМІ.

"Сьогодні рано вранці стався хлопок і загоряння резервуару на території Платоновської нафтобази в Рассказовському муніципальному окрузі Тамбовської області. Інцидент трапився, імовірно, через БПЛА. До ліквідації наслідків залучено сили територіальної підсистеми РСНС, зокрема пожежно-рятувальні підрозділи від МНС Росії", - написав Єгоров. 

"Щонайменше три українські дрони-камікадзе на надмалій висоті атакували Платоновську нафтобазу в Тамбовській області. У результаті там загорівся резервуар", - йдеться в одному з повідомлень росЗМІ.  

Єгоров також повідомив, що "вранці в Первомайському муніципальному окрузі було виявлено залишки БПЛА". За словами губернатора, дрон розірвався в повітрі. 

Раніше повідомлялося, що після атаки безпілотників горить НПЗ у Краснодарському краї.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті