У Силах оборони Півдня розповіли про нову тактику окупантів під час ракетного удару по Одесі

Війська РФ вдалися до нової тактики під час ракетного удару по Одещині 18 травня. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомила речниця Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк.

"Увечері у Чорному морі не було жодного російського ракетоносія. І раптом ракетоносій стрімко вийшов у море. Це спроба вишукати якусь нову тактику поведінки. Як правило, ракетоносії виходили на чергування заздалегідь. А цього разу намагалися приспати пильність Протиповітряної оборони", - заявила Гуменюк. 

Нагадаємо, унаслідок ракетного обстрілу РФ на одному з промислових підприємств Одеси загинула людина, ще двоє поранені

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті