У Силах оборони Півдня розповіли про нову тактику окупантів під час ракетного удару по Одесі

Війська РФ вдалися до нової тактики під час ракетного удару по Одещині 18 травня. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомила речниця Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк.

"Увечері у Чорному морі не було жодного російського ракетоносія. І раптом ракетоносій стрімко вийшов у море. Це спроба вишукати якусь нову тактику поведінки. Як правило, ракетоносії виходили на чергування заздалегідь. А цього разу намагалися приспати пильність Протиповітряної оборони", - заявила Гуменюк. 

Нагадаємо, унаслідок ракетного обстрілу РФ на одному з промислових підприємств Одеси загинула людина, ще двоє поранені

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті