У Сєвєродонецьку окупанти склали новий список квартир, куди планують вдертися та заселити сторонніх людей

В окупованому Сєвєродонецьку так звана "місцева адміністрація" оприлюднила список квартир, куди планують заселити сторонніх людей. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Так звана "адміністрація" Сєвєродонецька повідомляє про заплановане відкриття житлового приміщення та про необхідність явки власника до "адміністрації" міста з метою надання згоди на вселення в житлове приміщення строком на 3 роки або відмови у наданні згоди на вселення.

Зазначимо, що це вже не перший оприлюднений список квартир від окупантів "на вселення".

Як повідомлялося раніше, з метою прискорення примусової паспортизації окупаційна влада відкриває на Луганщині з квітня "консультаційні пункти", щоб перекладати документи мешканців, зокрема, дітей російською мовою.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті