Рашисти відкривають на Луганщині "консультаційні пункти", щоб перекладати документи українців російською мовою – ОВА

З метою прискорення примусової паспортизації окупаційна влада відкриває на Луганщині з квітня "консультаційні пункти", щоб перекладати документи мешканців, зокрема, дітей російською мовою. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 31 березня.

"Окупаційна влада вирішує завдання сьогодення, – сказано в повідомленні. – До прикладу, паспортизувати якомога більше людей до так званих "перших виборів". Зокрема, в Алчевську, Кадіївці та у населених пунктах поблизу цих міст консультаційні пункти з перекладу документів з української мови, що необхідно для отримання паспорту РФ, із квітня відкриють у всіх школах без винятку".

Як підкреслюється в повідомленні, про рівень підготовки та оснащення цих пунктів говорить той факт, що при зверненні необхідно мати при собі 10 аркушів білого паперу формату А4.

На новоокупованих територіях Луганської області, зокрема, в північних районах, у школах та дитячих садках рашисти ще на початку вересня минулого року змушували батьків заповнювати анкети на дітей, окремо зазначаючи, як треба правильно писати ім’я, по батькові та прізвище дитини саме російською мовою (див. фото). Про це повідомляє джерело "ОстроВа" – мешканка Старобільського району.

"До них тоді не доходило, що в нас в принципі немає документів російською мовою, ми – інша держава і в нас інша державна мова", – каже вона.

Раніше повідомлялось, що окупанти збирають дані про населення через шкільні анкети: аж до номера групи дитсадка братів та сестер.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті