У Сєвєродонецьку окупанти ексгумують тіла мирних жителів, які загинули під час бойових дій у 2022 році

Росіяни в окупованому Сєвєродонецьку ексгумують тіла мирних жителів, загиблих під час бойових дій у 2022 році та похованих на стихійному кладовищі. Відповідне відео розмістило російське пропагандистське ЗМІ 8 липня.

"П'ятдесят тіл мирних жителів ексгумовано з братської могили в Сєвєродонецьку, загалом на стихійному кладовищі може бути поховано до 250 осіб. Усі вони загинули під час боїв за місто у 2022 році", - сказано в повідомленні.

При цьому окупанти лицемірно замовчують, що люди загинули не "під час боїв", а під час російських обстрілів міста.

Раніше повідомлялося, що в Сєвєродонецьку почали падати багатоповерхівки, які росіяни обстрілювали під час штурму.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті