У Сєвєродонецьку небезпечно й майже неможливо виходити на зв'язок з вільною Україною: окупанти дізнались про всі місця, де "пробивався" зв’язок

В окупованому Сєвєродонецьку майже зникла можливість виходити на зв'язок з вільною територією України – окупанти й колаборанти дізнались про всі місця, в яких "пробивався" зв’язок. Про це повідомив начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі "КИЇВ24 live" 2 червня.

"Людям все більше стає небезпечно виходити на зв'язок. Якщо можна було там десь з дахів багатоповерхівок впіймати сигнал, то всі місця по місту, майже всі відомі окупантам та колаборантам, – сказав Стрюк. – Людей ганяють, відстежують, і намагаються всіляко придушити, так скажемо, цей єдиний вихід для зв’язку з рідними, для зв’язку з вільною територією України".

Уточнюється, що окупанти намагаються демонструвати місцевому населенню оптимістичні настрої, підкреслюючи, що "…вони там надовго". Проте більшість колаборантів вже повивозила свої сім’ї до Луганська.

Раніше повідомлялось, що в захопленому росіянами Сєвєродонецьку погіршилась епідеміологічна ситуація: багатоповерхівки окупували гризуни.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті