У Сєвєродонецьку мобілізують при оформленні послуг у держустановах – Лисогор

В окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині росіяни мобілізують місцевих чоловіків при оформленні послуг у держустановах. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 14 липня.

"У Сєвєродонецьку росіяни здогадалися примусово мобілізувати у чергах держустанов, – сказано в повідомленні. – Зокрема, при отриманні адміністративних чи банківських послуг".

Зазначається, що такі послуги надають виключно при наявності паспорта РФ, тож "одразу можна й до військкомату завітати".

"Патрулі вже чергують на місцях", - повідомив Лисогор.

Раніше повідомлялось, що потрапити в Рубіжне і Кремінну на окупованій Луганщині стало дуже важко, а іноді неможливо.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті