Потрапити в Рубіжне і Кремінну на окупованій Луганщині стало дуже важко, а іноді неможливо – Лисогор

В’їхати в окуповані міста Луганської області Рубіжне і Кремінну місцевим мешканцям останнім часом стало значно важче. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 13 липня.

"Перепустки для в’їзду у Рубіжному більше не видають. Зупиняють на блокпості і направляють до сусіднього Сєвєродонецька. – сказано в повідомленні. – Від початку тижня стало ще важче потрапити й до Кремінної. Видані раніше перепустки не діють – потрібні нові. Їх можна отримати на місці, але дійсні документи лише впродовж 90 днів".

Зазначається, що для тих, хто не зареєстрований у Кремінній, потрапити в місто стало складно навіть при наявності рідних: туди пропускають лише вибірково, після ретельної перевірки.

Раніше повідомлялось, що відома на Луганщині сепаратистка Задирака висловилася за запровадження смертної кари та публічного трибуналу в "ЛНР".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті