Відома сепаратистка Задирака висловилася за запровадження смертної кари та публічного трибуналу в "ЛНР"

"Депутат народної ради ЛНР" Неллі Задирака в ефірі окупаційного каналу висловилася за введення смертної кари і публічного трибуналу в "ЛНР". Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 10 липня.

"Я за смертну кару", – сказала Задирака, пропонуючи запровадити її для проукраїнських жителів регіону, які допомагають ЗСУ. 

Також Задирака заявила, що на окупованій Луганщині погрожують колаборантам, і що в містах, які перебувають під контролем росії, досі багато людей, які чекають на Україну і передають інформацію ЗСУ, через що в регіон періодично "прилітає".

Неллі Задирака – це відома в регіоні сепаратистка, ім'я якої в Рубіжному практично стало "нарицательным". У 2014 році активно закликала земляків до сепаратизму, а коли із витівки нічого не вийшло, виїхала до окупованого Луганська та розвинула там бурхливу діяльність як "депутатка" і "чиновниця".

Примітно, що з 1998 по 2012 рік Неллі Задирака чотири рази балотувалася до Верховної Ради України. Щоразу від комуністичної партії, і щоразу безуспішно.

Неллі Акопівні незабаром виповниться 74 роки. Хоч як парадоксально це звучить, але день народження вона святкує 24 серпня - у День Незалежності України.

Раніше повідомлялося, що в зруйнованому Рубіжному мер-зрадник і сепаратистка Задирака організували "сепаратистський випускний". Для 23 дітей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті