У "Свободі Росії" вважають, що путіну доведеться перекидати війська з фронту до Курської й Бєлгородської областей

Якщо операція з прориву кордону РФ у Бєлгородській та Курській областях російськими добровольцями й надалі триватиме такими темпами, то путіну доведеться перекидати туди російські війська з фронту. Про це заявив заступник командира Легіону "Свобода Росії" з військово-цивільного співробітництва з позивним "Цезар" в ефірі "Єдиних новин" 19 березня.

"Якщо такими темпами операція триватиме ще кілька тижнів, то йому у будь-якому разі доведеться перекидати туди війська, щоб посилити своє угруповання", - сказав спікер.

Він підкреслив, що втрати окупантів на зазначеній ділянці є великими.

"Мені невідомо, скільки ще триватиме наша операція. На поточний момент, за тиждень півтори тисячі ми відправили в госпіталі і могилу. Ми знаємо, що угруповання (армії РФ. - "ОстроВ") на цій ділянці налічувало до 30 тисяч осіб", - Зазначив "Цезар".

За його словами, безпосередню участь у боях бере не більше половини з цієї кількості. Решта займаються логістикою, забезпеченням, ремонтом тощо.

Раніше повідомлялось, що у легіоні "Свобода Росії" розповіли про втрати путінської армії в Курській і Бєлгородській областях: понад 600 ліквідованих.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті