У легіоні "Свобода Росії" розповіли про втрати путінської армії в Курській і Бєлгородській областях: понад 600 ліквідованих

За кілька днів бойових дій у Курській і Бєлгородській областях ліквідовано понад 600 російських окупантів і знищено понад 100 одиниць техніки. Про це повідомив легіон "Свобода Росії" в Телеграм 18 березня.

"За кілька днів проведення обмеженої військової операції на території Бєлгородської та Курської областей проти путінських військ, наш супротивник зазнав величезних втрат у живій силі та техніці. Кремлівські солдати деморалізовані масовою загибеллю своїх товаришів по службі, які стали безглуздими жертвами хворих на путінські амбіції", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що станом на ранок 18 березня, втрати путінської армії в Бєлгородській і Курській областях такі.

Особовий склад: безповоротні втрати - 613 військовослужбовців, санітарні втрати - 829 військовослужбовців, взято в полон 27 військовослужбовців.

Знищена техніка: 7 танків (у т.ч. три Т-72, один Т-72БЗ), 20 БМП (у т.ч. БМП-2, БМП-3), 6 гаубиць Д-30, 4 БТР, 4 міномети, 2 МТ-12 "Рапіра",  2 2С19 "Мста-С", 2 БПЛА ZALA, 1 БМ 21 "Град", 1 СПГ, 1 комплекс "Муром", 1 станція РЕБ, 1 ретранслятор, 2 одиниці броньованих автомобілів техніки, 2 одиниці інженерної техніки (екскаватори), 57 одиниць різної автомобільної техніки (важкої та легкої).

Виведена з ладу техніка: 1 танк Т-80ПВМ, 1 танк Т-72, 1 БМП, 1 БМ 21 "Град", 2 МТ-ЛБ, 1 Мста-Б, 1 ТОС-2, 1 БМ 21 "Град", 1 2С1 "Гвоздика", 1 станція РЕБ, 1 броньований автомобіль, 20 одиниць різної автомобільної техніки (важкої та легкої).

Також знищено або пошкоджено місця зосередження особового складу, склади боєкомплекту, бліндажі, вежі з антенними комплексами, фортифікаційні споруди, камери відеоспостереження, станцію стільникового зв'язку, міст у населеному пункті Горьківський тощо. 

"Але найбільшої шкоди зазнав імідж путіна як постаті, яка нібито може зберігати під контролем ситуацію в країні, - підкреслюється в повідомленні. - Путін привів війну в Росію. Російські міста палають, путінська військова машина перетворена на попіл, кремлівська артилерія стирає з лиця землі одне російське село за іншим. А найголовніше те, що путін пожирає життя людей - солдатів і цивільних - виключно в ім'я збереження своєї персональної влади. Не менш важливо, що в результаті "виборів" фактично знищено імідж російського диктатора для КНР і країн "глобального Півдня". Про реакцію цивілізованого світового співтовариства і говорити не доводиться: лідери провідних світових країн ще до початку голосування розцінювали ці вибори як фарс". 

Раніше повідомлялося, що підрозділи російських визвольних сил разом із добровольцями Чеченської республіки Ічкерія звільнили Горьківський у росії.

Раніше також "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон заявили про свою готовність до діалогу з путіним.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті