У Свердловській області РФ вибухають склади з порохом – на них перекинувся вогонь лісових пожеж. Мешканців евакуюють

У Свердловській області РФ почали вибухати склади з порохом, на які перекинувся вогонь лісових пожеж 6 травня. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Baza". "Через лісові пожежі вогонь перекинувся на склади в селищі Первомайське. Жителів населеного пункту евакуюють", - ідеться в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що в Санкт-Петербурзі у відбійник врізався ракетний комплекс, який їхав на репетицію військового параду. А потім застряг під мостом.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті