У Сватовому на Луганщині за відмову від російського паспорта спочатку погрожували позбавленням зарплати, тепер – депортацією

У місті Сватове Луганської області окупанти за відмову від російського паспорта спочатку погрожували позбавленням зарплати, тепер почали погрожувати депортацією. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 12 травня.

"Тиск на місцеве населення посилюється щодня, – сказано в повідомленні. – Це стосується і Сватового. Раніше у тих, хто відмовлявся від паспорту РФ, вираховували із заробітної плати 30%".

Підкреслюється, що від травня окупаційна влада почала погрожувати спочатку позбавленням грошей за виконану роботу, а в подальшому – депортацією, яка передбачена новим законом РФ.

Раніше повідомлялось, що Пасічник визнав, що сім'ї окупантів із захопленої Луганщини місяцями не можуть отримати "відповідні пільги та виплати".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті