У столиці зустріли Вифлеємський вогонь: його доставлять і до Краматорська, Покровська та Ізюма

Ввечері у неділю, 10 грудня, у столичному Софійському соборі відбулася урочиста церемонія зустрічі Вифлиємського вогню, що прибув з батьківщини Ісуса Христа. Про це повідомляє Еспресо .

Аби українські діти отримали Вифлиємський вогонь, подбали представники української скаутської організації "Пласт".

"У столиці у Софії Київській щойно зустріли Вифлиємський вогонь з місця народження Ісуса Христа. В Україні традиція його поширення існує з 1988 року. Цьогоріч вогник також передають військовим, волонтерським та громадським організаціям. А разом із ним, і подарунки для захисників та захисниць. Уже зовсім скоро вогонь поширять Україною потягами Укрзалізниці", - зазначається у повідомленні.

14 нічних поїздів доставлять Вифлиємський вогонь миру на 24 вокзали країни, зокрема, до Краматорська, Покровська та Ізюма.

Перший так потяг вирушив о 19:19 з Києва до Ужгорода.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті