У столичному просторі «Культурний хаб Донеччина» пройдуть зустрічі для дорослих з дітьми

«Культурний хаб Донеччина» 22-23 червня проведе спортивні змагання для дітей і арт-терпапя для дорослих у Києві. Про це повідомляє Донецька ОДА.

«Культурний хаб Донеччина» запрошує на спортивні змагання у веселій та дружній атмосфері, де можна буде не лише позмагатися, але й знайти нових друзів.

22 червня заплановане родинне свято «Шиммер і Шайн» з показом мультфільму. Програма заходу поєднують у собі  ігри та челенджи, танцювальні батли та інші цікавинки, в яких дітлахи із задоволенням візьмуть участь.

23 червня заплановані для відвідувачів хабу: арт-терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття з Katiko, дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ сучасного фільму.

Реєстрація за лінком.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті