У Старобільський район рашисти завезли нову партію своїх підручників для форматування свідомості українських дітей в окупації

Рашисти завезли нову партію своїх підручників для форматування свідомості українських дітей в окупований Старобільський район Луганської області. Про це повідомив окупаційний "голова муніципального утворення Старобільський муніципальний округ Луганської Народної Республіки" Владмир Чернєв у Телеграм 18 травня. 

"Отримали 223 нових підручники за адаптованими основними загальноосвітніми програмами для наших дітей від шефа-регіону", - написав Чернєв. 

Він уточнив, що "регіоном-шефом" окупованої Старобільщини є Карачаєво-Черкеська республіка РФ.

Раніше "ОстроВ" писав про дефіцит кадрів "по-ЛНРівськи": у школи Лисичанська терміново потрібні всі, від директорів до електромонтерів

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті