Дефіцит кадрів "по-ЛНРівськи": у школи Лисичанська терміново потрібні всі, від директорів до електромонтерів

У школи окупованого Лисичанська потрібні співробітники практично на всі посади, передбачені окупаційною "системою освіти". Про це повідомили так званий "центр зайнятості м. Лисичанська" та окупаційна адміністрація міста в Телеграм 10 квітня.

"Центр зайнятості м. Лисичанська інформує про наявність вакансій у середніх школах м. Лисичанська", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що в школи терміново потрібні співробітники на такі вакансії: інженер-електронік, педагог-організатор, педагог-психолог, педагог соціальний, директор (завідувач) із навчально-виховної роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи, вихователь, електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, радник.

Як уточнює джерело "ОстроВа" - місцева мешканка, "радники" в окупаційних навчальних закладах займаються "патріотичним вихованням", мілітаризацією дітей, зокрема їхньою залученістю до окупаційної молодіжної організації "Юнармія".

Крім перерахованих співробітників, у школах окупованого міста потрібні вчителі географії, іноземної мови, історії та суспільствознавства, математики, російської мови та літератури, фізики та початкових класів.

Раніше повідомлялося, що всю літературу і наочність українською мовою в навчальних закладах Луганщини окупанти визнали "неприпустимою" і такою, що підлягає вилученню.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті