У США відбудеться автопробіг "Поверніть наш кордон" за участі тисяч вантажівок - акція протесту проти міграційної політики Байдена

У США відбудеться акція протесту проти міграційної політики Байдена - автопробіг "Поверніть наш кордон", який стартує в Техасі найближчими днями. Про це повідомив конгресмен-республіканець Кіт Селф в ефірі одного з американських телеканалів 27 січня, пише "Дзеркало тижня".

"У Техасі з 29 січня по 3 лютого буде сформовано багатотисячну колону вантажівок на знак протесту проти міграційної політики адміністрації Байдена", - повідромив Селф.

Зазначається, що автопробіг "Поверніть наш кордон" триватиме чотири дні із зупинками в Ігл-Пассі, штат Техас, Юмі, штат Аризона, і Сан-Ісідро, штат Каліфорнія. 

За словами конгресмена, акція нестиме виключно мирний характер і покликана примусити президента США "виконувати свої обов'язки із захисту державного кордону".

Раніше повідомлялось, що Байден закликав республіканців не блокувати допомогу Україні, пообіцявши значні зміни у міграційній політиці.

Раніше також повідомлялось, що Байден погодився на посилення імміграційної політики, шоб допомогти Україні.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті