У соцмережах з'явилися фото російського генерала Суровікіна в Алжирі

У російських пабліках розмістили знімки генерала Сергія Суровікіна, який "тимчасово побував в опалі" після "заколоту" Пригожина, нібито з африканського Алжиру.

Також повідомляється, що раніше країни Африки, де присутня ПВК "Група Вагнера", відвідав заступник міністра оборони РФ генерал-полковник Юнус-Бек Євкуров, а також заступник начальника Головного управління (ГРУ) генштабу РФ генерал-лейтенант Володимир Алексєєв.

Як повідомлялося, колишнього заступника командувача угруповання російських військ в Україні Сергія Суровікіна, який зник після заколоту Євгена Пригожина, було звільнено після смерті глави ПВК "Вагнер".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті