У Слов'янську дитячих опікунів, що відмовляються від евакуації, позбавлять обов'язків

Члени міської комісії з питань захисту прав дитини у Слов'янську 1 квітня ухвалили рішення позбавити обов’язків опікунів, які відмовляться від евакуації дітей. Про це повідомляє "Суспільне".

За словами керівниці служби у справах дітей Слов’янської міської військової адміністрації Олени Соколової, дане рішення пов’язано із небезпекою та наближенням фронту.

За її словами, більшість опікунських родин, дитячих будинків сімейного типу виїхали з міста, та наразі у Слов’янській громаді залишаються 23 родини, в яких виховуються 34 дитини-сироти та дитини, що позбавлені батьківського піклування.

"В Донецькій області обов’язкова евакуація затверджена постановою Кабінету Міністрів від 2 серпня 2022 року. Опікуни зобов’язані евакуюватись із дітьми за межі Донецької області до більш безпечних регіонів України. Забезпечити безпеку дитині - це обов’язок опікунів і органів опіки", - пояснила Соколова.

Вона повідомила, що адміністрація постійно звертається до родин, пояснює, що евакуація безплатна, та надається вся необхідна допомога.

В грудні, за її словами, проводилось засідання комісії, вже тоді члени адміністрації звертались до родин, давали їм місяць-два, потім нагадували постійно.

"27 березня під час обстрілу Слов’янська був поранений неповнолітній. Тому ми знову вживаємо заходи й у більш суворій формі", - повідомила керівниця служби у справах дітей.

"Ми діємо виключно згідно із повноваженнями. Але не хочемо вдаватися до таких заходів, адже більшість дітей живуть із рідними, наприклад, бабусею та дідусем, або в родини тітки та дядька. Саме тому, ми знову намагаємось переконати ці родини виїхати туди, де діти будуть у більшій безпеці", - наголосила Соколова.

Нагадаэмо, 31 березня а Авдіївці під час обстрілу загинули 5-місячна дитина з бабусею. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті