У Слов'янську Донецької області розпочали роботу дитячі кардіохірурги з Києва. На безкоштовній основі

У Слов'янську Донецької області дитячі кардіохірурги з Києва почали приймати пацієнтів на безкоштовній основі. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Суспільне. Донбас".

Київські лікарі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії 21 та 22 березня безплатно консультуватимуть дітей та будуть проводити електрокардіографію та ультразвукову діагностику.

"Діти, яких ми оглядаємо, або вже мають діагноз та певні проблеми по серцю, або ж взагалі ще не були у кардіолога, не проходили електрокардіограму та ультра-звукове дослідження серця. А це дуже важлива річ, яка швидко виявляє паталогії при їхніх наявностях", - сказала завідувачка відділенням центру дитячої кардіології м.Київ Юлія Кіян.

Як повідомлялося раніше, більше 4 300 переселенців з Луганщини отримали гуманітарну допомогу

 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті