У Слов'янську Донецької області розпочали роботу дитячі кардіохірурги з Києва. На безкоштовній основі

У Слов'янську Донецької області дитячі кардіохірурги з Києва почали приймати пацієнтів на безкоштовній основі. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Суспільне. Донбас".

Київські лікарі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії 21 та 22 березня безплатно консультуватимуть дітей та будуть проводити електрокардіографію та ультразвукову діагностику.

"Діти, яких ми оглядаємо, або вже мають діагноз та певні проблеми по серцю, або ж взагалі ще не були у кардіолога, не проходили електрокардіограму та ультра-звукове дослідження серця. А це дуже важлива річ, яка швидко виявляє паталогії при їхніх наявностях", - сказала завідувачка відділенням центру дитячої кардіології м.Київ Юлія Кіян.

Як повідомлялося раніше, більше 4 300 переселенців з Луганщини отримали гуманітарну допомогу

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті