У Скадовську партизани влаштували диверсію, поранено 5 окупантів

У тимчасово окупованому Скадовську Херсонської області представники Руху опору 15 березня скоїли диверсію біля місця проведення "виборів президента рф". Про це повідомив у Телеграм Центр національного спротиву (ЦНС), який діє при Силах спеціальних операцій ЗСУ.

За даними ЦНС, близько 15:00 поруч з «виборчою дільницею» на центральній площі окупованого Скадовська пролунав вибух в момент патрулювання російських солдатів.

Як повідомляється, унаслідок диверсії 5 окупантів відправили до шпиталю.

"Через нездатність забезпечити безпеку свого особового складу окупаційна адміністрація міста фактично скасувала подальше проведення "виборів" в місті, дозволивши лише "голосування" за місцем проживання", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Сили оборони за добу 15 березня ліквідували 1160 окупантів. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті