У "сірій зоні", де колись було село Шипилівка поблизу Білогорівки Луганської області, живе 8 людей

У селі Шипилівка Лисичанської міської громади (поблизу Білогорівки, де постійно точаться бої. - "ОстроВ") проживає 8 людей станом на 11 червня. Про це "ОстроВу" повідомила переселенка з Шипилівки Ольга Єрофєєва, яка наразі проживає на Кіровоградщині, 11 червня. 

"Колись наше село входило до Білогорівської селищної ради, - каже пані Ольга. - Перед тим, що називають "великою війною", у селі жило близко 800 людей (різні джерела тепер подають і інші цифри. - "ОстроВ"). - Там лишилась моя подруга, і ми періодично зідзвонюємось. Вчора вона сказала, що там живе 8 людей".

За словами Ольги Єрофєєвої, жінки зідзвонюються завдяки тому, що подруга "ловить" сигнал одного з мобільних операторів.

Зазначається, що населений пункт майже повністю зруйновано.

Як каже пані Ольга, не всі ці восьмеро людей були мешканцями саме цього села станом на 24 лютого 2022 року. Дехто "підтягувався" сюди, бо їхні домівки в інших населених пунктах були зруйновані.

"Про евакувцію там і мова не йде, - каже також Єрофєєва. - Подруга живе вже два роки без будь-яких благ цивілізації, але каже, що в неї все нормально. Чекає..."

Вона й інші джерела зазначають, що, з урахуванням постійних боїв у Білогорівці, навіть складно сказати, "під ким" наразі перебуває Шипилівка. Але, за словами Ольга Єрофєєвої, окупанти тут все-таки ближче, ніж ЗСУ.

Що стосується тих населених пунктів Луганщини, які перебувають під контролем України - як писав "ОстроВ", ще одного мешканця прифронтової Макіївки на Луганщині евакуювали. Село й сусідні населені пункти зазнали обстрілів.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті