У Сімферопольському районі зник кримський татарин Таїр Сейдаметов

На окупованому півострові України другу добу розшукують кримського татарина Таїра Сейдаметова. Про це повідомляється на сторінці "Кримської солідарності" у Фейсбуці 19 березня.

"17 березня в Сімферопольському районі в селі Укромне невстановлені особи в цивільному одязі відвезли 29-річного кримського татарина Таїра Сейдаметова в невідомому напрямку. Жодних документів йому не пред'явили. Молода людина в цей час знаходилася в гостях у родичів. помітили за ним стеження", - йдеться у повідомленні.

Про те, що сталося, «Кримській солідарності» повідомила його сестра Фатімі Сейдаметова.

Близько опівночі Таїр Сейдаметов зателефонував матері, повідомивши, що «поїхав до Севастополя з ночівлею та вранці буде». Однак досі він додому так і не повернувся. Жодних звісток про його місцезнаходження немає.

Зазначається, що близькі кримського татарина написали заяву до управління ФСБ. Співробітники "правоохоронних органів" повідомили, що воно розглядатиметься протягом місяця. У черговій частині пояснили, що не мають інформації про дії "оперативних служб".

Крім цього, родина звернулася із заявою до "МВС" міста Сімферополя. На їхній запит приїхали співробітники "поліції", які взяли у них відповідні свідчення та прийняли заяву. При цьому вони повідомили, що протягом 48 годин Сейдаметова можуть утримувати, призначити суд і тільки потім повідомити батьків затриманого. «48 годин пройде ось цього вечора. Я написала заяву, планую щодня це робити тепер, доки не дізнаюся, де Таїр», — прокоментувала Фатіме Сейдаметова.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті