У Сімферопольському районі зник кримський татарин Таїр Сейдаметов

На окупованому півострові України другу добу розшукують кримського татарина Таїра Сейдаметова. Про це повідомляється на сторінці "Кримської солідарності" у Фейсбуці 19 березня.

"17 березня в Сімферопольському районі в селі Укромне невстановлені особи в цивільному одязі відвезли 29-річного кримського татарина Таїра Сейдаметова в невідомому напрямку. Жодних документів йому не пред'явили. Молода людина в цей час знаходилася в гостях у родичів. помітили за ним стеження", - йдеться у повідомленні.

Про те, що сталося, «Кримській солідарності» повідомила його сестра Фатімі Сейдаметова.

Близько опівночі Таїр Сейдаметов зателефонував матері, повідомивши, що «поїхав до Севастополя з ночівлею та вранці буде». Однак досі він додому так і не повернувся. Жодних звісток про його місцезнаходження немає.

Зазначається, що близькі кримського татарина написали заяву до управління ФСБ. Співробітники "правоохоронних органів" повідомили, що воно розглядатиметься протягом місяця. У черговій частині пояснили, що не мають інформації про дії "оперативних служб".

Крім цього, родина звернулася із заявою до "МВС" міста Сімферополя. На їхній запит приїхали співробітники "поліції", які взяли у них відповідні свідчення та прийняли заяву. При цьому вони повідомили, що протягом 48 годин Сейдаметова можуть утримувати, призначити суд і тільки потім повідомити батьків затриманого. «48 годин пройде ось цього вечора. Я написала заяву, планую щодня це робити тепер, доки не дізнаюся, де Таїр», — прокоментувала Фатіме Сейдаметова.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті