У Сімферопольському районі зник кримський татарин Таїр Сейдаметов

На окупованому півострові України другу добу розшукують кримського татарина Таїра Сейдаметова. Про це повідомляється на сторінці "Кримської солідарності" у Фейсбуці 19 березня.

"17 березня в Сімферопольському районі в селі Укромне невстановлені особи в цивільному одязі відвезли 29-річного кримського татарина Таїра Сейдаметова в невідомому напрямку. Жодних документів йому не пред'явили. Молода людина в цей час знаходилася в гостях у родичів. помітили за ним стеження", - йдеться у повідомленні.

Про те, що сталося, «Кримській солідарності» повідомила його сестра Фатімі Сейдаметова.

Близько опівночі Таїр Сейдаметов зателефонував матері, повідомивши, що «поїхав до Севастополя з ночівлею та вранці буде». Однак досі він додому так і не повернувся. Жодних звісток про його місцезнаходження немає.

Зазначається, що близькі кримського татарина написали заяву до управління ФСБ. Співробітники "правоохоронних органів" повідомили, що воно розглядатиметься протягом місяця. У черговій частині пояснили, що не мають інформації про дії "оперативних служб".

Крім цього, родина звернулася із заявою до "МВС" міста Сімферополя. На їхній запит приїхали співробітники "поліції", які взяли у них відповідні свідчення та прийняли заяву. При цьому вони повідомили, що протягом 48 годин Сейдаметова можуть утримувати, призначити суд і тільки потім повідомити батьків затриманого. «48 годин пройде ось цього вечора. Я написала заяву, планую щодня це робити тепер, доки не дізнаюся, де Таїр», — прокоментувала Фатіме Сейдаметова.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті