У Сімферополі ввечері 6 квітня зафіксували пожежу та вибухи

У тимчасово окупованому Сімферополі ввечері 6 квітня місцеві жителі зафіксували пожежу, яка супроводжувалася вибухами. Про це пишуть місцеві Телеграм-канали.

Пропагандисти встигли заявити, що пожежа відбулася на одній із птахофабрик у селі Перово Сімферопольського району.

 
 
Як повідомлялося раніше, ГУР закликає мешканців Криму повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті